WEB SİTESİ TASARIM VE GELİŞTİRME

WEB SİTESİ TASARIM VE GELİŞTİRME

WEB SİTESİ TASARIM VE GELİŞTİRME

Küçük İşletmeler İçin Web Tasarım Hizmetleri


Küçük işletmelere sadece web tasarım hizmetleri mi veriyoruz? Hayır. Ancak, web sitelerini farklı dillerde (İngilizce, Türkçe, Arapça) geliştirmek, çevrimiçi konumlarını geliştirmek ve çevrimiçi varlıklarını genel olarak arttırmak için küçük işletme sahipleri ile birlikte çalışıyoruz. Neden bu kadar çok küçük işletme ile çalışıyoruz? Küçük bir işletme olduğumuz için harika bir web sitesine sahip olmanın ve müşterilerimize bu düzeyde ulaşmanın önemini anlıyoruz.


Ayrıca, daha küçük bütçeli küçük işletme sahipleri için, karşılayabilecekleri web tasarım hizmetleri sunan şirketleri bulmakta zorlanabileceğini de biliyoruz. Pek çok şirket, bir web sitesi için onlarca ve yüzbinlerce dolarlık büyük müşteriler arıyor, küçük işletmelerin de onlarla çalışmak isteyen bir sağlayıcı bulmaları zor olabilir.


Küçük işletmeler için web tasarım hizmetleri arıyorsanız, bilmeniz gerekenler nelerdir?

Web tasarım hizmetleri için pazardaki herhangi bir küçük işletme için birkaç önemli ipucu var, bazıları açık, bazıları olmayabilir.


Fiyatı tek faktör yapmayın. Evet, web siteniz için 10.000 TL bütçeniz olmayabilir, ancak kapak tarafında 3.000 TL harcarsınız ve ödediğinizin karşılığını alırsınız. Elbette, küçük bir işletme sahibinin neye mal olacaklarını göz önünde bulundurması gerekir, ancak kendileri için ne tür bir değer ve hizmet alabileceklerini de göz önünde bulundurmaları gerekir.


Bunu uygun hale getirmek için servis seçmeniz ve seçmeniz gerekebileceğini anlayın. Özel logo tasarımından web tasarım ve geliştirmeye, SEO ve pazarlamaya kadar birçok farklı web sitesi hizmeti sunuyoruz. Küçük bir bütçeye sahip küçük bir işletme iseniz, muhtemelen hepsini karşılayamazsınız. Dikkate alınması gereken bir seçenek, çevrimiçi varlığınız aşama aşama üzerinde çalışmaktır. Bir logo veya web sitesi ile başlayın ve bütçe izin verdiğinde SEO veya diğer çevrimiçi pazarlamayı başlatın.


Uzmanlar bilgilerini paylaştığında dinleyin. Bize web sitelerinin ne yapmasını istedikleri hakkında büyük rüyalar veren birçok insan geliyor. İstediğiniz bazı fantezi efektlerinin uygun fiyatlı veya kullanışlı olmayabileceğini anlayın. Size çalışan, müşterilerinizin ve müşterilerinizin seveceği bir web sitesi vermek istiyoruz ve bazen rakiplerinizin web sitesinde gördüğünüz bu özellik aslında onları incitiyor. Yalnızca özellikler eklemek, artıları ve eksileri göz önünde bulundurmak ve sağlayıcılarınızın size söylediklerini dinleyerek en iyi seçimleri yapabilmeniz için özellikler eklemeyin. Unutmayın, sadece nasıl harika web siteleri yapabileceğimizi bilmiyoruz, insanların çevrimiçi stratejinizi planlamada hayati önem taşıyan web sitelerini nasıl kullandıklarını biliyoruz.


Web sitenizin sizin için olmadığını anlayın… müşterileriniz için. Müşterileriniz için faydalı olup olmayacağını düşünmeden gördüğünüz tüm şık şeylere kapılmak gerçekten kolay olabilir. Sonuç olarak, web siteniz sizin için değil. Müşterileriniz içindir ve bunu hatırlarsanız, sitenizde neler olup bittiği hakkında her zaman daha iyi kararlar alırsınız.


Mükemmel içerik, başarının anahtarıdır. İçeriğiniz yoksa, arama motorlarında sıralamada yer alamazsınız, müşterileriniz sizi bulamaz ve bulursanız aradıkları bilgileri bulamazlar. Müşterilerinizin sitenize girdiklerinde ne aradıklarını gerçekten düşünün ve tüm sorularına cevap verin. Sitenizi yararlı ve bilgilendirici bulan bir web sitesi ziyaretçisi, aradıklarını bulamayan birinden daha çok müşteri olma olasılığı daha yüksektir.


Küçük işletmeler için web tasarım hizmetleri bir servete mal olmak zorunda değildir. Sizin ve müşterileriniz için uygun fiyatlı bir web sitesiyle çevrimiçi olmanıza yardımcı olabiliriz


WEBSITED-ESIGN AND DEVELOPMENT

WEB SİTESİ TASARIM VE GELİŞTİRME

WEB SİTESİ TASARIM VE GELİŞTİRME

Web Design Services For Small Business


Do we only offer web design services for small businesses? No. But we do work with A LOT of small business owners to improve their websites in different multi-languages (English, Turkish, Arabic), improve their online positioning and overall increase their online presence. Why do we work with so many small businesses? Because we’re a small business ourselves, we understand the importance of having an awesome website and of reaching our clients on that level.


We also understand that for small business owners who have smaller budgets, it can be difficult to find companies that offer web design services that they can afford. So many companies are looking for the big clients that can be tens and hundreds of thousands of dollars for a website, that it can be difficult for small businesses to find a provider willing to work with them.


If you’re looking for web design services for small businesses, what do you need to know?

I have a few key tips for any small business in the market for web design services, some may be obvious and some may not.


Don’t make price the only factor. Yes, you may not have a TRY 10,000 budget for your website, but on the flip side, you spend TRY 3,000 and you’ll get what you pay for. Of course, a small business owner needs to consider what they can afford, but they should also consider what kind of value and service they’ll be getting for theirs. 


Understand that you may have to pick and choose services to make it affordable. We offer a lot of different website services, from custom logo design to web design and development to SEO and marketing. If you’re a small business with a small budget, you probably can’t afford it all. One option to consider is working on your online presence in stages. Start with a logo or website and then when the budget allows, start SEO or other online marketing.


Listen when the experts share their knowledge. We get a lot of folks who come to us with big dreams about what they want their website to do. Understand that some of the fancy effects you want may not be either affordable or useful. We want to give you a website that works, that your clients and customers will love and sometimes, that feature you saw on your competitor’s website is actually hurting them. Don’t add features just to add features, consider the pros and cons and listen to what your providers are telling you so you can make the best choices. Remember, we not only know how to make great websites, we understand how people use websites which is vitally important when it comes to planning your online strategy.


Understand that your website isn’t for you… it’s for your customers. It can be really easy to get caught up in all the nifty things you see without thinking if those things will be useful for your customers. The bottom line, your website isn’t for you. It’s for your clients, and if you remember that, you’ll always make better decisions about what goes on your site.


Great content is the key factor in success. If you don’t have content, you won’t get ranked in the search engines, your customers won’t find you, and if they do, they won’t find the information they are looking for. Really think about what your customers are looking for when they land on your site and answer all their questions. A website visitor who finds your site useful and informative is much more likely to become a customer than someone who can’t find what they’re looking for.


Web design services for small businesses don’t have to cost a fortune. We can help you get online with an affordable website that works for you and your customers